Школа англомовної журналістики

Підтримайте наш проект

1 небайдужих
17798 днів

НастяСоснова

Зібрано UAH 20.00/Потрібно: UAH 138000

1%
Підтримати проект

Допомогти англомовній журналістиці

Що ми робимо?

Ми прагнемо навчити українських журналістів, які володіють англійською на достатньому рівні, створенню англомовних текстів та роботі за західними стандартами журналістики. Учасники Школи отримають цінні знання про написання англомовних матеріалів та перевірку фактів. Школа англомовної журналістики допоможе медійникам професійно та об’єктивно висвітлювати українські події у закордонних виданнях.

Чому вона потрібна?

Сьогодні єдиним англомовним виданням в Україні залишається тижневик Kyiv Post. Це чи не єдине джерело, з якого іноземці можуть отримувати перевірену інформацію про те, що відбувається в Україні. Але цього замало.  Школа англомовної журналістики покликана створити мережу кваліфікованих англомовних журналістів, які будуть знайомі як зі стандартами західних медіа так і з інструментами фактчекінгу та створення текстів, що відповідали б запитам міжнародних видань.

Хто візьме участь?

Журналісти (10) центральних та регіональних видань, основна вимога до яких – володіння англійською мовою на рівні не нижчому ніж Advanced.

Чого ми очікуємо?

  • Створення мінімум 10 англомовних текстів про війну, економічну кризу та реформи в Україні.
  • По завершенню Школи матеріали учасників будуть опубліковані у Kyiv Post та відкриті до поширення у повному обсязі всіма світовими виданнями.
  • У майбутньому знання, отримані під час проекту, допоможуть журналістам ефективно писати статті для іноземних ЗМІ. Це важливо для ознайомлення закордонної спільноти з тим, що відбувається в Україні та має стати опором пропаганді та публікації хибної інформації.

Допомога журналістам

Бюджет проекту.

Для реалізації цього проекту нам потрібно зібрати 138 тисяч гривень. Гроші буде витрачено на тренерські гонорари, відшкодування перельотів для закордонних тренерів, проживання для тренерів і учасників з регіонів, оренду приміщення та кава-брейки. Детальніше в бюджеті нижче.

Стаття Сума
Гонорари тренерам (4*250) $ 1,000 або 25 000 грн
Оренда місця проведення та техніки $ 1,700 або 42 500 грн
Авіаперельоти для гостьових тренерів (3*400) $ 1,200 або 30 000 грн
Кава-брейки та обіди для учасників і тренерів $ 600 або 15 000 грн
Друковані матеріали\бейджі $ 20 або 500 грн
Проживання учасників та тренерів $ 750 або 18 750 грн
Проїзд для учасників (5 регіональних учасників) $ 250 або 6 250 грн
Загальна сума $ 5,500 або 138 000 грн