Off-record зустрічі з експертами для журналістів

Підтримайте наш проект

0 небайдужих
17798 днів

Зібрано UAH 0/Потрібно: UAH 20000

0%
Підтримати проект

Допомогти українській журналістиці

Що ми хочемо зробити? Провести ряд офф-рекорд зустрічей (лекторіїв) для журналістів. Лекції стосуватимуться специфічних економічних та політичних тем, в яких важко розібратись самотужки, серед них – такі актуальні питання як децентралізація, медична реформа, енергетичний сектор України, асоціація з ЄС і т.д.

Українські редакції часто не мають достатньо фінансових можливостей аби дозволити журналістам займатись виключно якоюсь однією темою. Як результат – всі пишуть про все, а розбиратись у всьому і одразу дуже важко. В процесі роботи журналісти нерідко потребують консультацій зі спеціалізованих тем від інших професіоналів. Ми прагнемо налагодити діалог між працівниками медіа, галузевими експертами та відповідальними за галузь чиновниками, аби підвищити рівень компетенції журналістів з конкретних тем, а отже – підвищити якість матеріалів, що стосуються різних галузей економіки та політики в українських медіа.

Чого ми очікуємо?

Після зустрічей з експертами медійники почуватимуться компетентнішими під час висвітлення спеціалізованих тем та отримають знання про те, які питання є актуальними. Це допоможе збільшити кількість та підвищити якість журналістських текстів.

Бюджет. Для проведення одного лекторію нам потрібно назбирати $1000. Ці гроші ми витратимо на оренду приміщення та техніки, необхідної для лекторіїв, забезпечення учасників друкованими матеріалами та кава-паузами, а також на оплату роботи організатора заходу.

 

Підтримати журналістську освіту

(Тегі:  офф-рекорд зустрічі, експертні зустрічі, журналістські тренінги, бізнес зустрічі, бізнес журналістика, актуальні питання масової комунікації, освіта для журналістів, підтримати журналістську галузь, підтримати журналістів фінансово, підтримати журналістську освіту, допомога журналістиці, допомога журналістам, допомогти матеріально журналістиці, матеріальна допомога журналістам)

Якщо ви бажаєте допомогти Україні, то будь ласка, підримайте наш проект.