Про нас

Головнаsepl
Про нас

Про нас

Фонд Розвитку ЗМІ –  громадська організація створена журналістами української англомовної газети Kyiv Post з метою поліпшити стан речей в українській журналістиці через три основні види діяльності: розслідувальну та бізнес журналістику, журналістські обміни та спеціалізовані тренінги. Організація об’єднує найкращих медіа-менеджерів, редакторів, журналістів та студентів України та світу.

Фонд Розвитку ЗМІ було засновано в 2013 році, і вже понад рік організація працює на повну силу та прагне весь час розширювати свою діяльність. Не дивлячись на те, що Фонд Розвитку ЗМІ все ще є старт-апом, ми активно співпрацюємо з Kyiv Post та ще понад 30 медіа та громадськими організаціями по всій Україні для досягнення спільних цілей.

Українська журналістика має багато проблем, а ми не маємо чарівної палички. Проте маємо досвід, навички і бажання всім цим ділитися! Ми віримо, що дорогу здолає той, хто йде. І ми вже зробили свої перші кроки! Приєднуйтесь до нас! Ми відкриті до будь-якої співпраці і весь час шукаємо волонтерів та нові ідеї)